Siyah Pembe Üçgen Psikoloji Stajı Başlıyor!

Siyah Pembe Üçgen İzmir Derneği bu yıl ilk defa Psikoloji öğrencileri için bir staj programı hazırladı. 11 Ekim – 5 Kasım 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek olan staj programı üniversitelerin psikoloji bölümüne devam etmekte olan lisans ve üstü öğrencilerinin başvurularını bekliyor. Son başvuru tarihi 7 Ekim 2017 olan programa online bir form doldurarak başvurulabilir.

11 Ekim 2017 tarihinde başlayacak ve 5 Kasım 2017 tarihinde sona erecek olan güz yarı yılı staj programına katılarak farklı alanlardaki uzmanların eğitimleri ve bu eğitimleri destekleyen atölye çalışmaları ile öğrenciler kendini geliştirme fırsatı bulabilecek. Ayrıca staj sonrasında ise tam katılım gösteren öğrencilere sertifika verilecektir.

Eğitmenleri arasında Uzm. Psk. Dünya Polat, Prof. Dr. Melek Göregenli, Av. Nazan Sakallı Aktaş, Av. Sena Yazıbağlı Gül, Uzm. Psk. Tarık Gandur ve Yrd. Doç. Dr. Yudit Namer’in bulunduğu programa buradan form doldurarak başvuru yapılabilecek. Programda sınırlı bir kontenjan bulunduğundan başvurucular başvuru sonrası yapılacak bir ön görüşme ile değerlendirilecek.

Post comment

Your email address will not be published.

sweden SIYAHPEMBE.ORG websitesi, Gökkuşağı Projesi kapsamında, İsveç Uluslararası Kalkınma ve İşbirliği Kurumu SIDA tarafından desteklenmektedir. | © 2014 erdemly. Her hakkı saklıdır.