Yağmurlu Bir Günde Festivalden İyisi Yoktur

8. Baki Koşar Kültür ve Sanat Festivali 6. gününde yine birbirinden keyifli etkinliklerle devam ediyor. Bugün saat 14:00’de Alsancak Türkan Saylan Kültür Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek olan Ahmet Çounnamedymak yürütücülüğündeki “Gökkuşağını Boyayan Eller” isimli işaret dili atölyesi ile güne başlayabilirsiniz.

Atölyenin ardından Konak’ta bulunan Kardıçalı Han’daki K2 Güncel Sanat Merkezi’nde Zeliş ve Boysan anısına düzenlenen bir video art-yerleştirme sergisi olan “Devrim Benim Çiçekli Gömleğimdir”i ziyaret edebilirsiniz.

tab_hunter_posterSaat 18:00’de ise 1950’lerden itibaren yıldızı parlayan Hollywood’un meşhur aktö
rü Tab Hunter’ın perde arkası eşcinselliği üzerinden birçok Hollywood sırrına da değinen ve iMDb puanı 7.9 olan başarılı dökümanteri Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde izleyebilirsiniz.

poster-350x500Filmin hemen ardından ise hala enerjiniz kaldıysa -ki tatlı yemek için her zaman yer vardır- Fuar Gençlik Tiyatrosu’nda saat 20:30’da Tiyatro 4 performansıyla sahnelenecek olan tek perdelik “Ben, Feuerbach”ı izleyebilirsiniz.

Tabii ki yine tüm etkinlikler ücretsiz ve herkesin katılımına açık. Bekliyoruz.

Post comment

Your email address will not be published.

sweden SIYAHPEMBE.ORG websitesi, Gökkuşağı Projesi kapsamında, İsveç Uluslararası Kalkınma ve İşbirliği Kurumu SIDA tarafından desteklenmektedir. | © 2014 erdemly. Her hakkı saklıdır.