Yasal Eşitlik için Sivil Diyalog ve Mücadele Ağı 25 Nisanda Samsun’da

samsun kopyaAvrupa Birliği Bakanlığı Merkezi Finans ve İhale Birimi tarafından desteklenen “Yasal Eşitlik için Sivil Diyalog ve Mücadele Ağı ” projesi kapsamında Siyah Pembe Üçgen İzmir Derneği ve Samsun İğne Deliği Gençlik Merkezi’nin 25 Nisan 2015’te ortaklaşa bir panel düzenliyor. Gençlik alanında çalışma yürüten sivil toplum örgütlerinin temsilcileriyle bir araya gelinecek olan organizasyonda gençlik hakları, sosyal haklar ve gençlerin karar mekanizmalarına katılım gibi konular ele alınırken bu konularda LGBTİ politikalarını her türlü plan ve programa nasıl dahil edilebileceği ele alınacak.

25 Nisan’da Samsun Atakum’da gerçekleşecek olan  “LGBTİ Kavramlar/Klişeler ve Gençliğin Katılımı” adlı panele katılım ücretsiz olup, önkayıt yaptırmak gerekmektedir. Aşağıdaki linkten başvuru formunu doldurabilirsiniz.

https://docs.google.com/forms/d/1cYIJX9tpmxkFQHoWomVIZVfKg_9C3aCJ3q7FuJOH_Tc/viewform

Başvuru için son tarih 22 Nisan 17.00’dir. Başvuru sonuçları ve program bilgisi başvuru sahiplerine 23 Nisan günü e-posta yolu iletilecektir.

Başvuru sürecindeki sorularınızı oguzhan.oztanır@tog.org.tr yada selda@siyahpembe.org adresine yazabilirsiniz.

Post comment

Your email address will not be published.

sweden SIYAHPEMBE.ORG websitesi, Gökkuşağı Projesi kapsamında, İsveç Uluslararası Kalkınma ve İşbirliği Kurumu SIDA tarafından desteklenmektedir. | © 2014 erdemly. Her hakkı saklıdır.